![]()
Relais Bandini 8 apt. voor 2 tot 7+2 personen
Colle val d ElsaBeschrijving van de woning

Relais Casa Bandini was in de middeleeuwen een gastenverblijf voor kooplieden en reizigers die vanuit Noord Europa te voet richting Rome trokken. Later werd het een boerenbedrijf en in 1990 is het complex overgenomen door de familie Bandini.
Zij hebben het met zorg volledig gerestaureerd tot vakantiewoningen voor 2 tot 7 (+ 2) personen. De oude boerderij, de pastorie, de hooischuur, de graanschuur en het landhuis zijn nu aangename en stijlvolle gastenverblijven geworden, er is een mooi gelegen zwembad en in het landhuis is tevens een restaurant.
.jpg)
Alle woningen zijn stijlvol ingericht met verzorgd meubilair, stenen vloeren en balken plafonds. De acht appartementen zijn allen voorzien van een eigen ingang en privé buitenplaats of terras. Bijna alle appartementen hebben airconditioning.
Het fraai gelegen zwembad heeft een ruim zonneterras, vanwaar een prachtig zicht over de wijnheuvels van Sangiovese, lavendel, brem- en rozenstruiken . Het restaurant biedt ruimte aan maximaal 50 personen. De keuken legt de nadruk op de promotie van lokale producten en wijnen van San Gimignano en de Chianti-streek.
U kunt ter plaatse Mountain bikes huren, tafeltennissen, voetballen en wandelingen maken langs de wandelroutes in de omliggende bossen. Het is verder mogelijk om op slechts enkele kilometers van de Casa tennisles of paardrijles te nemen en paard te rijden.
Voor liefhebbers staat er een barbecue met toebehoren tot uw beschikking en een echte houtoven om vlees in te braden en pizza’s in te bakken.

In het midden van het complex bevindt zich de kleine kerk van S. Lorenzo (XI e eeuw), gebouwd op de resten van een ouder gebouw dat stamt uit de vijfde eeuw. Het altaar is verfraaid met een fresco van de Madonna met Kind op troon tussen S.Lorenzo en S.Sebastiano van Pier Francesco Fiorentino (15e eeuw).

Het restaurant
Het restaurant organiseert elke week een thema diner waarbij u kunt genieten van een menu uit de lokale keuken en met bijpassende wijnen. Verder zal Jacopo u graag de beroemde Toscaanse recepten te demonstreren in de keuken van het restaurant, en u de DOC en DOCG wijnen van de regio te presenteren.
Omgeving
De ligging is zeer centraal en uitstekend om geheel Toscane te bezoeken. Vlakbij liggen de mooie dorpjes Colle Val d 'elsa, met zijn vrijdagse boeren markt, Poggibonsi met twee grote supermarkten, de superal en de coop en het middeleeuwse San Gimignano de stad met de vele toren. Montereggioni, 10 minuten rijden, is zeker het bezoeken waard, met name in het het 1e weekend van juli. Dan is er de "Festa Medivale" waarin het dorpje voor een paar dagen wordt teruggebracht naar de middeleeuwen. De inwoners dragen middeleeuwse kleding, er lopen magiërs, astrologen, ballade zangers, goochelaars en acrobaten rond en er worden middeleeuwse gerechten en dranken geserveerd. Het is absoluut de moeite waard om dit festival bij te wonen!
Siena en Volterra liggen op een half uur rijden, in een uur bent u in Florence of aan de Toscaanse kust.
De appartementen
Rosa Bianca, 140 m2, 7(+2) personen, 1e etage, 4 slaapkamers, 3 badkamers

Binnentrap naar 1e etage, grote, sfeervol ingerichte, woonkamer met bank en fauteuils. Ruime keuken met lange eettafel en stoelen, 4-pits fornuis, oven, koelkast en vaatwasser. Drie slaapkamers met 2 persoons bed, in een van de slaapkamers staat een bedbank voor 2 extra personen, kleine kamer met 1-pers. bed. Drie badkamers met wastafel, bad met douche en toilet. Groot terras beneden.
Cipresso, 100 m2, 5 personen, 1e etage, 2 slaapkamers, airco

Dit sfeervolle appartement ligt op de eerste verdieping van de Pastorie, waar ooit de priesters overnachten. Via een loggia komt u in de ruime woon/eetkamer met banken en fauteuil, antieke openhaard, eettafel en stoelen. Keuken met 4-pits fornuis, oven, koelkast en vaatwasser. Slaapkamer met tweepersoonsbed en badkamer met wastafel, bad en toilet. Vanuit de woonkamer komt u via een open trap op de tweede verdieping, bestaand uit een grote slaapkamer met twee persoons bed en een 1-persoonsbed. Het appartement is voorzien van airconditioning. Buiten kunnen de gasten gebruikmaken van een privé terras voorzien van bank, tuinstoelen en tuintafel.
Fico 90 m2, 4 personen, begane grond, 2 slaapkamers airco
.jpg)
Deze voormalige Pastorie biedt een geweldig uitzicht over de heuvels met
wijngaarden en de vallei van de rivier de Elsa. Het appartement bestaat uit een
ruime woonkamer met 2 banken, 2 treden naar de keuken met tafel en stoelen,
4-pits fornuis, oven, koelkast en vaatwasser. Balkonnetje. Slaapkamer met twee
een-persoonsbedden, kamer met een 2-persoonsbed. Badkamer met wastafel,
bad met douche en toilet. Airconditioning. Gezellige patio met tafel en stoelen.
Ginestra, 80 m2, 4-5 personen begane grond, 2 slaapkamers, airco
.jpg)
Ginestra was eerst de oude hooischuur en geeft uitzicht over de onderliggende vallei en op het Castello della Rocchetta. Woon-eetkamer met hoge ramen, voorzien van bank, eettafel en stoelen, keukenhoek met 4-pits fornuis, oven, koelkast en vaatwasser. Slaapkamer, eveneens met hoge ramen, met 2-persoonsbed, slaapkamer met drie 1-persoonsbedden. Badkamer met wastafel, douche en toilet. Airco. Ruime buitenplaats tussen de fruitbomen, voorzien van tuinmeubilair.
Alloro, 80 m2, 2-3 personen, begane grond, airco
.jpg)
Alloro ligt op de begane grond van de voormalige pastorie. Sfeervolle woon/ eetkamer met bank, tafel en stoelen, keukenhoek open haard, 4-pits fornuis, oven, koelkast en vaatwasser. Slaapkamer met 2-persoonsbed waar een derde bed bijgeplaatst kan worden. Ruime badkamer met wastafel, douche en toilet.Karakteristieke buitenplaats met stenen vloeren met tuinmeubilair.
Albicocco, 40 m2, 2 personen, begane grond, 1 slaapkamer, airco
.jpg)
Romantisch huisje met uitzicht op het zwembad. Woonkamer open haard, bank, tafel en stoelen, keukenblok met 4-pits fornuis, oven, koelkast en vaatwasser. Slaapkamer met twee- persoons bed, badkamer met wastafel, douche en toilet. Airco. Het appartement is voorzien van airco. Terras met tafel en stoelen op betegelde patio in de tuin omringd door rozemarijnstruiken.
Granaio, 45 m2, 2 personen begane grond en 1e etage, 1 slaapkamer, airco
.jpg)
Deze ruimte, die vroeger werd gebruikt voor het drogen van graan, beschikt over twee verdiepingen: op de begane grond ligt de woonkamer met openslaande deuren naar het terras, open haard, bank, tafel en stoelen, keukenblok met 4-pits fornuis, oven, vaatwasser, koelkast. Trap naar de 1e verdieping met slaapkamer met 2-persoonsbed en badkamer met wastafel, douche en toilet. Airconditioning.
Buitenplaats met tuinmeubilair en privé-tuin met olijfbomen.
Girasole, 40 m2, begane grond en 1e etage, 1 slaapkamer, airco
.jpg)
Op de begane grond bevinden zich de woon-eetkamer met fauteuil, tafel en stoelen, keukenhoek met 4-pits fornuis, oven, koelkast en vaatwasser. Badkamer met wastafel, douche en toilet. Open trap naar "soppalco" de vide met slaapkamer met
2-persoonsbed. Het appartement is voorzien van airconditioning. Ruime tuin met antieke houten vloer en tuinmeubilair.
Viletta, 90 m2, 5 personen, begane grond en 1e etage, airco
De appartementen "Granaio" en "Girasole" zijn met elkaar te verbinden door middel van twee binnendeuren. Zo is deze vrijstaande villa is uitermate geschikt voor grote families of voor twee gezinnen met kinderen met drie kamers met 2- persoonsbed met de mogelijkheid van een extra 1-persoonsbed, een woon-eetkamer met keukenblok en twee badkamers. Het appartement is voorzien van airconditioning. Op de buitenplaats zit u onder de pijnbomen en olijfbomen waardoor de Villa veel privacy biedt.
|
prijzen 2012 per dag * per week |
7/1-3/3 |
4/3-31/3 13/10-4/11 |
31/3-10/4 pasen |
11/4-30/6 |
30/6-8/9 |
|
Rosa Bianca 7+2 p.d. Rosa Bianca 7+2 p.w. |
€ 160 € 1000 |
€ 200 € 1260 |
€ 270 € 1890 |
€ 200 € 1400 |
€ 280 € 1960 |
|
Cipresso 5 pers. p.d. Cipresso 5 pers. p.w. |
€ 120 € 755 |
€ 130 € 820 |
€ 195 € 1365 |
€ 160 € 1120 |
€ 190 € 1330 |
|
Fico 4 pers. p.d. Fico 4 pers. p.w. |
€ 115 € 725 |
€ 120 € 755 |
€ 185 € 1295 |
€ 150 € 1050 |
€ 185 € 1295 |
|
Ginestra 4-5 pers.p.d. Ginestra 4-5 pers.p.w. |
€ 115 € 725 |
€ 120 € 755 |
€ 185 € 1295 |
€ 150 € 1050 |
€ 185 € 1295 |
|
Alloro 2-3 pers p.d. Alloro 2-3 pers p.w. |
€ 90 € 565 |
€ 95 € 595 |
€ 145 € 1015 |
€ 120 € 840 |
€ 145 € 1015 |
|
Albiccoco 2 pers p.d. Albiccoco 2 per p.w. |
€ 90 € 565 |
€ 95 € 595 |
€ 145 € 1015 |
€ 120 € 840 |
€ 145 € 1015 |
|
Granaio 2 per p.d. Granaio 2 per p.w. |
€ 90 € 565 |
€ 95 € 595 |
€ 145 € 1015 |
€ 120 € 840 |
€ 145 € 1015 |
|
Girasole 2 per p.d. Girasole 2 pers p.w. |
€ 90 € 565 |
€ 95 € 595 |
€ 145 € 1015 |
€ 120 € 840 |
€ 145 € 1015 |
|
Villetta 5 pers p.d. Villetta 5 pers p.w. |
€ 130 € 820 |
€ 140 € 880 |
€ 210 € 1470 |
€ 170 € 1190 |
€ 210 € 1470 |
* Verhuur minimaal 3 dagen
Prijzen zijn inclusief:
- water, gas ( om te koken) elektriciteit
- linnengoed ( geen zwembad handdoeken)
- eindschoonmaak
- gebruik zwembad
- barbecue
- airco
- wifi
Prijzen zijn exclusief
- verwarmingskosten ( indien gebruikt)
- ontbijtbuffet € 7 p.p. ( kinderen tot 6 jaar gratis)
- gebruik wasmachine
- restaurant
Afstand
- 5 km Colle Val d 'Elsa
- 6 km Poggibonsi
- 9 km Montereggioni
- 16 km San Gimignano
- 20 km Castellina in Chianti
- 25 km Siena
- 31 km Volterra
- 50 km Florence
- 75 km Toscaanse kust
- 80 km Pienza
- 90 km Montepulciano