Fano - Montemaggiore
Beschrijving van de woning
Casa Luce e Faggi ontleent zijn naam aan de prachtige beuken waarmee dit landhuis wordt omringd.
Het huis ligt op een perfecte locatie voor diegene die de rust van de heuvels zoeken maar ook in de buurt van het strand willen verblijven, het huis ligt op slechts een paar kilometer afstand van de kust en de zee.
De vakantiehuis ligt in de gemeente Montemaggiore op ruim een kilometer afstand van een dorpje met winkels. In minder dan 20 minuten bent u met de auto in de stad Fano en de zee, hier kunt u mooie zomeravonden kunt doorbrengen op de boulevard die vol is met restaurants, ijssalons en bars. In de zomermaanden worden hier wekelijks evenementen en festivals georganiseerd.
Er zijn vele dorpjes in de omgeving die het bezoeken waar zijn, van Mondavio tot Corinaldo, van Fossombrone tot Urbino. Wijnliefhebbers en fijnproevers kunnen een bezoek brengen aan een van de vele wijnkelders en boerderijen die gelegen zijn op een paar kilometer van het huis. Wijnen zoals Bianchello, maar ook kaas en locale vleeswaren zijn absoluut het proberen waard.
Luce e Faggi is voorzien van alle comfort, een grote woonkamer op de begane grond en is voorzien van comfortabele banken, een tv-ruimte en een mooie eettafel. De keuken grenst aan een ruim terras met parasols en eettafels om op een mooie zonnige dag buiten te eten, maar ook als het regent kunt u ontspannen onder het mooie glazen serre bij het huis. Op de begane grond bevindt zich ook een badkamer met bad. Op de eerste verdieping bevinden zich 3 slaapkamers met 2-persoons bed en slaapkamer met twee 1-persoonsbedden. De kamers beschikken over airconditioning. 2e badkamer met toilet en douche.
Buiten ligt het mooi zwembad omringd met ligbedden en parasols.
Faciliteiten:
- Elektrisch koffieapparaat
- Satelliet TV
- Air Conditioning
- Wasmachie
- Droogrek
- Strijkplank en strijkijzer
- Haardroger
- Babybed met linnengoed
- Kinderstoel
- Internet
- Magnetron
- Broodrooster
- Oven
- Vatwasser
- Koelkast met vriesgedeelte
- Flat screen tv
- Zwembad 4 x 8
Ligging
Deze kaart geeft een globaal beeld van de ligging van de accommodatie en geeft niet de exacte positie weer. Zodra uw laatste betaling is verwerkt sturen wij u gedetailleerde schriftelijke aanwijzingen met de exacte locatie van de accommodatie.Huurprijzen van de woning
prijzen 2019 |
05/01-08/06 07/09-22/12 |
08/06-06/07 31/08-07/09 |
06/07-13/07 10/08-31/08 |
13/07-10/08 |
Casa 8 pers per week | €1450 | € 1890 | € 2290 | € 2450 |
Verhuur minimaal 1 week, van Zaterdag tot Zaterdag, buiten het hoogseizoen
( hoogseizoen is maanden juli en augustus) kan hier in overleg van afgeweken worden, minmum verhuur 5 nachten.
Borgsom: € 1000,-
Prijzen zijn inclusief:
- Water, gas ( om te koken), elektriciteit
- Linnengoed ( lakens, handdoeken, keukendoeken, maar geen zwemhanddoeken)
- WiFi
- Airco
- Babybedje ( op aanvraag)
- Eindschoonmaak
- Zwembad, geopend van mid mei tot eind september, of eerder indien het weer dit toestaat.
Prijzen zijn exclusief verwarming
Beschikbaarheid
Beschikbaarheid op aanvraag
Neem contact met ons op door het onderstaande formulier in te vullen.
Wij zullen u nog dezelfde dag antwoorden.