Deze prachtige vakantievilla is gelegen op een terrein van 3 hectare olijfgaarden, velden en wijngaarden. Het vakantiehuis is solide gebouwd en staat geheel vrij. Vanaf het terras en het zwembad mooie vergezichten. Villa Adagio is een ruim, goed uitgerust en comfortabel huis met
zichtbare balken, bogen en terracotta vloeren en ingericht met antiek. Doordat er een 2-persoons slaapkamer op de begane grond is, leent het huis zich ook goed voor een familie met 2 generaties.
Iets vanaf het huis wonen de vriendelijke eigenaren; een gepensioneerd Italiaans echtpaar dat uiteraard de privacy van haar gasten respecteert. Beide huizen zijn onafhankelijk en zeer privé met hun eigen toegangsweg. De gastvrije eigenaren beschikken over een eigen moestuin en gasten mogen zelf groenten plukken.
Het huis heeft zonnepanelen voor warm water (zonneboiler).
Gasten hebben het exclusieve gebruik van de tuin en het zwembad (5×10 meter – 1,40 meter diepte), dat hoger ligt en is ingericht met ligstoelen en parasols. Bij het zwembad is er een overdekte eethoek buiten op een panoramische locatie met barbecue.
Wasmachine, ventilatoren, tafeltennistafel en overdekte parkeerplaats zijn beschikbaar. Op verzoek en tegen een toeslag kunnen er typisch Italiaanse ontbijt- en diners worden geregeld.
Het dorp Monte San Savino ligt op slechts 2 kilometer afstand, met goede restaurants, een bar, supermarkten etc. Arezzo ligt op ongeveer 27 kilometer afstand van het vakantiehuis en Siena op ongeveer 45 kilometer. Vanaf het station in Arezzo is het centrum van Florence met de trein eenvoudig te bereiken. De luchthaven van Perugia ligt op 70 kilometer van het vakantiehuis. Transavia vliegt vanaf Rotterdan op Perugia en Ryanair vanaf Brussel Charleroi.
161 m², 3 tweepersoonsslaapkamers, 1 driepersoonsslaapkamer, 4 badkamers met douche en toilet
De hoofdingang van het huis is via een overdekte veranda, ingericht met een bank en fauteuils. Op de begane grond bevindt zich de woonkamer met open haard, bank, fauteuil en tv; lichte eetkamer met twee openslaande deuren naar de tuin. Een volledig uitgeruste, rustieke landelijke keuken ingericht met oven, 5-pits kookplaat, magnetron, Amerikaans koffiezetapparaat, espressomachine, koelkast met vriesvak, broodrooster en vaatwasser.
Tevens op de begane grond toegang tot een tweepersoonsslaapkamer met airconditioning en een ensuite badkamer met douche en toilet.
Op de eerste verdieping zijn er 2 tweepersoonsslaapkamers met elk een eigen badkamer met douche; een driepersoonskamer (1 eenpersoonsbed 1,20 m + 1 tweepersoonsbed 1,60 m) met ensuite badkamer met douche. Er is een tv in elke slaapkamer.
Het huis heeft dus 9 vaste bedden. 1 extra bedden voor een kind tot 12 jaar kan worden bijgeplaatst in overleg.
Deze kaart geeft een globaal beeld van de ligging van de accommodatie en geeft niet altijd de exacte positie weer.
Prijzen 2024 per week |
06/04-17/05 14/09-20/12 |
30/03-05/04 18/05-05/07 24/08-13/09 | 06/07-23/08 |
---|---|---|---|
Villa Adagio 7 * + 1 personen ** | € 1.400 | - | - |
Villa Adagio 9 + 1 personen ** | € 1.820 | € 2.360 | € 3.150 |
Verhuur van zaterdag tot zaterdag, in laagseizoen kan verhuur ook ingaan op andere dagen, in overleg.
* In geval het huis wordt verhuurd voor 7 personen, blijft er een slaapkamer en een badkamer gesloten
** +1 = extra bed voor kind tot 12 jaar
Prijzen zijn inclusief:
Prijzen zijn exclusief:
Ter plaatse te voldoen: