Casa Margherita ligt op het terrein van een voormalige boerderij waar diverse gebouwen staan en tot appartementen zijn verbouwd. Het is gelegen op een mooi wijnlandgoed, in de driehoek Florence-Siena-Arezzo. De boerderij ligt midden in de wijnvelden en olijfboomgaarden en aan de Strada del Vino.
Verspreid over het landgoed liggen zes oude boerderijen, waarvan Casa Margherita er een is. Het appartement voor 2+2 personen, Margherita staat hieronder beschreven. In de naastgelegen tuin ligt het prachtige zwembad op 2 niveaus (geopend van begin mei tot eind september), dat wordt gedeeld met de andere appartementen. De casa ligt op loopafstand van het dorpje, met 2 barretjes en restaurants en een kleine buurtwinkel voor de basis boodschappen. Vanuit het domein uitzicht op de vallei met wijnranken en olijfbomen.
Het landgoed ligt bij Pergine Valdarno daar waar 3 valleien samen komen: de Valdarno, de Valdichiana en de Valdambra. Bekende plaatsen als Siena en Florence zijn van hieruit in een uur te bereiken met de auto en Arezzo in een half uur.
Appartement Margherita, 2 + 2 personen, 65 m²
Dit appartement ligt in een vrijstaand huis naast het hoofdgebouw en is verdeeld over drie niveaus. Op de begane grond bevindt zich de woonkamer met (bed) bank (voor 2 extra personen), de open keuken met fornuis, oven, koelkast / vriezer, vaatwasser, eettafel met stoelen en de badkamer met douche en bad. Trap naar de mezzanine verdieping en trap naar de derde verdieping , de vide, met een tweepersoonsbed en airconditioning. Bij het huis een privéterras. Het zwembad ligt op loopafstand.
Deze kaart geeft een globaal beeld van de ligging van de accommodatie en geeft niet altijd de exacte positie weer.
Prijzen 2024 per week |
08/01-28/03 02/04-23/04 02/05-17/05 14/09-30/10 |
24/04-01/05 18/05-05/07 24/08-13/09 | 06/07-23/08 |
---|---|---|---|
Margherita 2+2 pers. |
€ 590 |
€ 810 |
€ 1.010 |
Verhuur van zaterdag tot zaterdag, in het laagseizoen kan hier in overleg van afgeweken worden. Indien gewenst graag aangeven in het aanvraagformulier. Zwembad is geopend van begin mei tot eind september, huisdieren niet toegelaten.
Prijzen zijn inclusief:
Prijzen zijn exclusief: