Dit typisch Italiaanse stenen landhuis ligt op een prachtige groene en rustige heuveltop, in de buurt van het dorp Monte Vibiano, op ongeveer 20 kilometer van Perugia.
De benedenverdieping wordt verhuurd voor maximaal 4 gasten. Het is verdeeld in twee goed verzorgde appartementen, die met elkaar binnendoor zijn verbonden met een tussendeur. Het achterste appartement kan ook buitenom worden bereikt. In beide appartementen een goed uitgeruste keuken en een badkamer met douche en toilet.
Naast het huis en bij het appartement aan de achterkant terrassen met erg mooi uitzicht op de groene heuvels van Umbrië. Een oase van rust.
De eigenaar woont op de bovenverdieping, maar is veel van huis en respecteert de privacy van de gasten.
Er ligt een zwembad iets hoger naast het huis met erg mooi uitzicht. Het zwembad (9,5 x 5 meter) is voor EXCLUSIEF GEBRUIK van gasten tussen 9 uur in de ochtend en 19.00 uur in de avond.
Het terrein is volledig omheind, aan de ingang van de tuin een elektrisch te openen hek.
Casa Vibiano, 90 m2, 4 personen, 2 slaapkamers, 2 badkamers, 2 keukens
Het appartement is comfortabel ingericht in rustieke stijl en heeft een eigen ingang en biedt veel privacy aan klanten. Via de entree aan de voorzijde van het huis kom je in appartement / studio Uno. Keuken, woonkamer en een slaapgedeelte met een 2-persoonsbed. Het slaapgedeelte is afgescheiden door een gordijn. Badkamer met wasmachine. Terras aan de zijkant.
Doorgang (deur) naar het tweede appartement, alwaar een slaapkamer met 2-persoonskamer, een keuken en badkamer. Terras aan de achterzijde. Het appartement kan ook buitenom worden bereikt via een eigen ingang.
Er zijn horren voor alle ramen en er is een babybedje; strijkfaciliteiten op aanvraag.
Deze kaart geeft een globaal beeld van de ligging van de accommodatie en geeft niet altijd de exacte positie weer.
Prijzen 2024 |
06/01-30/03 06/04-01/06 28/09-21/12 |
30/03-06/04 01/06-29/06 31/08-28/09 |
29/06-31/08 |
---|---|---|---|
Casa Vibiano 4 personen | € 775 | € 930 | € 1.040 |
Prijzen en verhuur per week van zaterdag tot zaterdag. Buiten het hoogseizoen kan hiervan afgeweken worden. Indien een andere aankomstdag gewenst is (buiten hoogseizoen) dit graag aangeven op het aanvraagformulier, dan kunnen we dit overleggen.
Prijzen zijn inclusief:
Prijzen zijn exclusief: